03.10.2023

Novým Majstrom Slovenska v kategórií Baseball U10 je tím Maceitos Jelka

Počas víkendu sa na baseballovom ihrisku v Jelke konal záverečný finálový turnaj kategórie Baseball U10, na ktorom sa zúčastnilo šesť tímov. Dôležitý deň pre mladých hráčov a hráčky baseballu priniesol 15 vzrušujúcich zápasov, ktoré rozhodli o titule Majstra Slovenska. 


Tím Maceitos Jelka vyhral všetkých päť svojich zápasov, ktoré ho posunuli na prvé miesto v konečnom poradí a zaslúžene sa stali novými Majstrami Slovenska v kategórii Baseball U10. Tento úspech je odmenou za tvrdú prácu a oddanosť hráčov, trénerov a celého tímu Maceitos Jelka.

Srdečne gratulujeme tímu Maceitos Jelka k ich úžasnému výkonu a titulu Majstrov Slovenska! 👏Konečné poradie tímov v tomto náročnom súboji bolo nasledovné:

1. Maceitos Jelka

2. Angels Trnava – Modrý tím

3. Apollo Bratislava – Žltý tím

4. Apollo Bratislava – Čierny tím

5. Panthers Trnava

6. Angels Trnava – Červený tím


Tento turnaj bol nielen súťažou, ale aj ohromujúcim prejavom vášne pre baseball na Slovensku a talentu mladých hráčov. Každý tím ukázal svoju oddanosť a vášeň k tomuto športu, a to si zaslúži uznanie. Gratulujeme všetkým tímom za ich úsilie a účasť na tomto fantastickom turnaji v Jelke. Gratulujeme ešte raz tímu Maceitos Jelka k ich skvelému úspechu a dúfame, že tento víťazný moment bude inšpiráciou pre ďalších mladých baseballistov v Slovensku!


Text: Pavol Teslík

Foto: Zuzana Sotnikova


Našli ste v tomto článku chybu? Prosím napíšte nám na e-mail.

ĎakujemeTÍM SBF