08.04.2024

Sústredenie reprezentačného výberu žiakov do 10 rokov

Dňa 2.4.2024 prebehlo sústredenie reprezentačného výberu žiakov do 10 rokov. Reprezentačný tréner Marek Červený so svojimi asistentmi vybral užší výber hráčov reprezentácie U10, ktorá v termíne 31.5.2024 až 2.6.2024 bude reprezentovať Slovensko na medzinárodnom turnaji SUPERCUP v Hlubokej nad Vltavou.  Na výbere a testovaní sa zúčastnilo 24 hráčov a do užšieho výberu postúpili nasledovní šestnásti hráči: Danák Daniel, Kačmárová Zuzana, Szetei Michal, Velšic Teo, Vešper Samuel, Zetocha Martin, Horváth Dávid, Jáger Leo, Mikeš Dávid, Tietz Tomáš, Zavřel Matúš, Sotníková Juliana, Miko Samuel, Pšenica Peter, Serdel Adrián, Halmo Matej.

Finálna zostava štrnástich hráčov, ktorí vycestujú na najväčší medzinárodný turnaj v Európe do 10 rokov sa určí na ďalšom kole sústredenia, ktoré sa uskutoční v piatok 26.4.2024 od 16 do 19 hodiny.  

Všetkým hráčom, ktorí sa zúčastnili na sústredení ďakujeme za účasť a predvedených výkonoch a trénerom Matúšovi Mikovi, Jánovi Tietzovi  a Rafaelovi Batistovi za pomoc  pri organizácii sústredenia.    Text: Roman Holekši

Foto: Matúš Miko


Našli ste v tomto článku chybu? Prosím napíšte nám na e-mail.

ĎakujemeTÍM SBF