14.06.2022

Sumár 11. hracieho týždňa

Súťaže SBF pokračovali množstvom zápasov naprieč všetkými kategóriami aj počas uplynulého týždňa. 


Euro Interleague Baseball

Dvomi zápasmi v srbskom Belehrade pokračovala medzinárodná Euro Interleague Baseball pre BK Apollo Bratislava. Pre zaistenie si postupu do finálovej štvorky potrebovali hráči nášho úradujúceho majstra zvíťaziť aspoň v jednom dueli. Apollo nakoniec zvládlo oba zápasy a zahrá si tak o titul na Final 4 turnaji, ktorý sa odohrá v našom hlavnom meste koncom augusta.


EIB – Základná časť

Výsledky a tabuľky
Slovenská Baseballová Liga

Na programe boli dva zápasy nadstavby SBL. V Trnave sa proti sebe postavili tímy Angels a Angels U23. Viac sa darilo tímu Angels a do nadstavbovej tabuľky TOP 4 si pripísali druhú výhru. Na ihrisku v Jelke privítali domáci Maceitos tím Outmen Skalica. Tesná výhra hostí zo Skalice rozhodla o tom, že do wild card zápasu a bojov o titul majstra Slovenska postúpili zo spodnej štvorky hráči Spiders Fooze Bratislava


SBL – TOP 4

Výsledky a tabuľky

SBL – BOT 4

Výsledky a tabuľky


BOX SCORE


BOX SCORETopoľčianská Baseballová Liga

Ďalšie kolo má za sebou aj druhá najvyššia súťaž seniorov TBL. V ňom sa najviac darilo tímu Slovan Bratislava, ktorý sa po dvoch víťazstvách vrátil na čelo priebežného poradia. 


TBL – Dlhodobá súťaž

Výsledky a tabuľkyDunajská Liga U15

V medzinárodnej dunajskej lige kadetov do 15 rokov sa predstavili obaja naši zástupcovia. Angels aj Apollo privítali súperov z Maďarska na svojich ihriskách. Trnavskí mladíci si na svoje konto pripísali jednu výhru a jednu prehru. Lepšie sa darilo kadetom Apolla, ktorý dokázali zvíťaziť v oboch dueloch.


Dunajská Liga U15 – Základná časť

Výsledky a tabuľky