14.10.2020

Máme za sebou úspešnú sezónu

Máme za sebou jeden z najnáročnejších ročníkov v histórii nášho športu a my môžeme byť hrdí, že aj napriek ťažkému roku, ktorý zasiahol všetkých, sa nám podarilo odohrať súťaže v šiestich kategóriách.

Pôvodný štart sezóny bol už tradične naplánovaný na začiatok apríla. Súťaže pripravené, rozpisy zverejnené a všetci účastníci nedočkaví, po dlhej a tvrdej zimnej príprave.

Bohužiaľ tak ako celý svet, aj nás zasiahla pandémia a postavila nás pred otázku ako ďalej. Prioritou bolo zabezpečiť tréningový proces v obmedzených podmienkach a udržať tak formu, vybudovanú počas zimy. To sa nám podarilo a mohli sme sa vrhnúť na prípravu nových rozpisov. Aj vďaka flexibilite a spolupráci všetkých klubov, sme boli schopní mohli reštartovať hneď po zmiernení opatrení. Súťaže nakoniec odštartovali začiatkom júna.

Vďaka dodržiavaniu hygienických nariadení a priaznivej epidemiologickej situácii sme spoznali nových šampiónov vo všetkých kategóriách, do ktorých, sa aj napriek komplikáciám prihlásilo 21 tímov, z 11. klubov, zo všetkých kútov Slovenska.

Poďakovanie za úspešný rok patrí vedeniu SBF a všetkým klubom, ktoré zasiahli do tohtoročných bojov. Tešiť nás môže, že aj v týchto ťažkých časoch sme boli schopní rozšíriť členskú základňu a zapojiť nové kluby.

Všetkým klubom želáme úspešnú zimnú prípravu a my už netrpezlivo očakávame novú sezónu, v ktorej pevne veríme, budeme môcť naďalej pracovať na rozvoji nášho krásneho športu bez obmedzení.

 

 

Martin Brunegraf

súťaže SBF

 

Majster Slovenskej Republiky 2020


 

Extraliga – Apollo Bratislava


 

Juniori U18 – Apollo Bratislava


 

Kadeti U15 – Angels Trnava


 

Žiaci U12 – Apollo Bratislava


 

Žiaci U10 – Angels Trnava


 

Víťaz 1. ligy  – Slovan Bratislava